Інтерфакс-Україна
13:33 08.11.2015

За добу ніхто з українських військових у зоні АТО не загинув і не постраждав

1 хв читати
За добу ніхто з українських військових у зоні АТО не загинув і не постраждав

У зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі за минулу добу внаслідок бойових дій жоден український військовослужбовець не загинув і не був поранений, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За минулу добу ніхто з наших військових не загинув і не був поранений. На луганському напрямку вчора було спокійно. Проте на донецькому напрямку противник постійно намагається провокувати наших військових відкрити вогонь у відповідь. Такі інциденти регулярно відбуваються на околицях Горлівки, де НЗФ застосовують стрілецьку зброю та гранатомети", - сказав він на брифінгу в неділю в Києві.

О.Мотузяник зазначив, що в районі села Новоселівка Друга противник здійснив один постріл із гранатомета калібром 82 мм. Неспокійно також у районі донецького аеропорту, де активно працюють ворожі снайпери.

На маріупольському напрямку противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї по позиціях сил АТО, зокрема в районі села Гранітного. Також після заходу сонця противник застосував гранатомет.

Прольотів БПЛА противника за добу не зафіксовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА