13:18 09.11.2015

До розробки концепції розвитку ЗСУ до 2020 року залучені фахівці НАТО - Муженко

1 хв читати
До розробки концепції розвитку ЗСУ до 2020 року залучені фахівці НАТО - Муженко

До розробки концепції розвитку Збройних сил України до 2020 року залучені іноземні фахівці, зокрема з офісу зв'язків НАТО, повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.

"У розробці концепції розвитку Збройних сил України до 2020 року ми активно використовуватимемо як власний, так і кращий зарубіжний досвід ", - написав В. Муженко на своїй сторінці у Фейсбук у понеділок.

Він зазначив, що про це йшлося під час наради з вітчизняними експертами, представниками наукових установ, громадських організацій і волонтерів.

"Уперше в історії України до розробки такого важливого документа залучені іноземні фахівці, зокрема офісу зв'язків НАТО, адже серед основних напрямків розвитку вітчизняного війська - впровадження відповідних стандартів", - повідомив начальник Генштабу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА