Інтерфакс-Україна
12:01 10.11.2015

Голова "Нафтогазу" очікує рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з "Газпромом" у I півріччі 2016 р.

1 хв читати
Голова "Нафтогазу" очікує рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з "Газпромом" у I півріччі 2016 р.

НАК "Нафтогаз України" очікує рішення Стокгольмського арбітражу в суперечці з російським "Газпромом" у першій половині 2016 року, повідомив голова НАК Андрій Коболєв.

"Ми готуємося до слухань, що мають розпочатися в першому кварталі наступного року, і очікуємо, що в першій половині наступного року вони, власне, завеоршаться", - сказав він журналістам на відкритті XI Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2015" в Києві у вівторок.

А. Коболєв також повідомив, що до теперішнього часу відсутній прогрес у переговорах НАК "Нафтогаз України" і "Газпрому" щодо підвищення вартості транзиту російського газу.

"Чесно кажучи, поки що очікування таке, що, швидше за все, це питання вирішуватиметься також у суді, а не під час переговорів", - додав він, нагадавши, що відповідний позов подано "Нафтогазом" до Стокгольмського арбітажу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих через атаку ворожих БпЛА в Чернігові зросла до чотирьох – МВА

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Приховування росіянами змісту їхнього "меморандуму" з огляду на миттєве передання його кремлівським ЗМІ після зустрічі делегацій в Стамбулі було штучним - Кислиця

Дві людини загинули через ворожий обстріл прифронтової Ківшарівки - прокуратура

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Ми всі погодилися з необхідністю продовження підтримки України - Павел

Сторони зробили крок уперед в питаннях, узгоджених на першій зустрічі - Фідан

Росіяни намагаються створити "картинку дипломатії" для США без реальних дій, допускає Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА