13:26 12.11.2015

Бізнес ініціює розробку законопроекту про держпідтримку підприємств, які втратили активи в Криму і на сході України

2 хв читати
Бізнес ініціює розробку законопроекту про держпідтримку підприємств, які втратили активи в Криму і на сході України

"Українська Бізнес Асоціація" формує ініціативну групу із розробки законопроекту про держпідтримку компаній, які втратили активи в Криму і на сході України.

Як повідомляється в прес-релізі асоціації, така ініціатива була підтримана учасниками "круглого столу" на тему "Державна політика щодо підтримки українського бізнесу, який втратив активи в Криму і на сході: що хоче бізнес і може влада", що відбувся наприкінці жовтня у парламентському комітеті з питань промислової політики і підприємництва.

Наразі до ініціативної групи увійшли представники "Української Бізнес Асоціації", газети "БІЗНЕС", компаній Lauffer Group ("Одеський коровай"), "Кемікал Элементс Юкрейн" (ТОВ "Хімічні елементи України") та інших підприємств, що втратили активи внаслідок анексії Криму та окупації сходу України, а також професійні експерти.

"Метою створення ініціативної групи є законодавче врегулювання системних проблем, з якими стикається український бізнес унаслідок подій у Криму і на сході України. Представники бізнесу наполягають на необхідності формування комплексної державної політики щодо підприємств, постраждалих унаслідок подій на сході і в Криму, а предусім - на знаходженні ефективних і необтяжливих для держави механізмів відновлення виробництва на підприємствах, були змушені переносити свій бізнес із зони конфлікту", - наголошується в прес-релізі.

На думку генерального директора компанії "Одеський коровай" (Lauffer Group) Станіслава Степченка, наразі "анексія бізнесу в окупованому Криму та на сході сьогодні не сприймаються державними органами і судами як надзвичайні обставини".

"Суди ігнорують форс-мажор і приймають неправосудні, а часто і замовні рішення. Все це створює додаткові ризики та бар'єри для розвитку бізнесу, а не служить зміцненню економіки, чого так потребує країна. Усі гострі питання, які виникають сьогодні, необхідно врегулювати на законодавчому рівні", - сказав він.

"Українська Бізнес Асоціація" закликає компанії, які втратили активи, а також громадські організації та бізнес-об'єднання долучатися до ініціативи", - наголошують в асоціації.

Як повідомлялося, під час "круглого столу", що відбувся 28 жовтня, представники бізнесу висловили занепокоєння з приводу неуваги влади до проблем українських підприємств, активи яких розташовувалися на тимчасово окупованих територіях східних областей України та в Криму. Серед основних проблем, з якими стикаються такі підприємства, на думку експертів, є виконання фінансових зобов'язань перед банками за кредити, а також податкових зобов'язань в умовах відсутності прибутку. Крім того, компанії позбавлені можливості управляти цими активами, навіть у разі їх фізичного збереження.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Російське громадянство у 2019 році отримали 299 тис. українців - МВС РФ

У Шанхаї через коронавірус закрили парк Діснейленд, Cirque du Soleil скасувала вистави на сході Китаю

ООН передала 101,9 тонни гуманітарної допомоги для жителів окупованих районів Донбасу

Призначено заступника голови Вищої ради правосуддя України

ІСД під час продажу частини компанії направила значні суми російським лобістам - DW

Кількість хворих на "уханьську" пневмонію в Китаї перевищила 800 осіб, померли 25 - влада

Бойовики 11 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранено одного військового - штаб ООС

Європарламент подолав перший етап Brexit - голосування на рівні комітету

США додали до санкційних списків щодо Ірану двох людей і шість компаній, п'ять з яких китайські

Вашингтон запровадив нові правила отримання віз для жінок, що хочуть народжувати в США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА