Інтерфакс-Україна
15:39 17.11.2015

Сьома хвиля мобілізації до ЗСУ очікується не раніше початку 2016 р.

1 хв читати
Сьома хвиля мобілізації до ЗСУ очікується не раніше початку 2016 р.

У Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що сьома хвиля мобілізації очікується не раніше початку наступного року.

"Найближчим часом проведення сьомої хвилі мобілізації до Збройних сил України не очікується", - повідомила прес-служба Генштабу на сторінці у Facebook у вівторок.

У повідомленні зазначено, що сьому хвилю мобілізації буде проведено на підставі відповідного указу президента України, оскільки рішення про її початок приймає глава держави.

"Зараз Генеральний штаб зосереджується на залученні до лав ЗСУ військовослужбовців за контрактом, які мають відповідний досвід. За попередніми прогнозами, сьома хвиля мобілізації очікується не раніше початку наступного року", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа має чіткий курс: жодного нав'язаного Україні миру - Мерц

Через ворожі обстріли у Херсонській області зазнали поранень 13 цивільних - прокуратура

Битва за Покровськ та Мирноград триває, логістика забезпечується дронами – DeepState

ССО уразили пусковий район Shahed у Криму

Прем'єр Нідерландів у розмові із Зеленським: жодних рішень щодо України без українців, і жодних рішень щодо Європи без європейців

Третій армійський корпус спростував інформацію про нібито окупацію Ставків та Новоселівки під Лиманом

Число постраждалих в Дніпрі зросло до 43 осіб, 10 у важкому стані – обладміністрація

В ДПСУ не коментують інформацію про нібито заборону Єрмаку виїжджати з України

Мирний план може бути фінально узгоджений лише за участю України та європейців - Макрон

Опозиційні нардепи знову обіцяють заблокувати трибуну Ради на пленарному засіданні - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА