Інтерфакс-Україна
16:12 17.11.2015

Українська сторона СЦКК передала СММ ОБСЄ докази нових обстрілів бойовиками населених пунктів із "Градів", готує пропозиції тристоронній групі

1 хв читати
Українська сторона СЦКК передала СММ ОБСЄ докази нових обстрілів бойовиками населених пунктів із "Градів", готує пропозиції тристоронній групі

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін передала спеціальній моніторинговій місії (СММ) ОБСЄ докази здійснених бойовиками 16 листопада обстрілів із РСЗВ БМ-21 "Град" населених пунктів у Донецькій області.

"Так, у період із 20:13 до 20:14 16 листопада бойовиками з РСЗВ "Град" були обстріляні житлові сектори населеного пункту Красногорівка, а з 20:40 до 20:56 житлові сектори населеного пункту Гірник Донецької області. Загалом було випущено 12 ракет", - йдеться в повідомленні української сторони СЦКК, оприлюдненому на сайті Міноборони у вівторок.

Докази здійснених обстрілів, заявляють у СЦКК, зафіксовані технічними засобами спостереження та передані СММ ОБСЄ. "Наразі українська сторона СЦКК готує відповідні пропозиції щодо можливого розгляду та ретельного розслідування зазначеного питання у рамках тристоронньої контактної групи", - йдеться в інформації.

В активності бойовиків простежується чітка тенденція щодо штучного загострення обстановки напередодні проведення в Мінську переговорів із врегулювання конфлікту.

"На думку української сторони СЦКК, обстріли позицій ЗС України спрямовані на цинічний зрив Мінських домовленостей та свідчать про небажання НЗФ ОРДО та їхніх спонсорів виконувати взяті на себе зобов'язання", - заявили представники України в СЦКК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган закликав Путіна до "обмеженого припинення вогню" в Україні

Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ

Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА