Інтерфакс-Україна
18:00 17.11.2015

Членів тервиборчкому в Кривому Розі евакуювали через повідомлення про мінування

1 хв читати
Членів тервиборчкому в Кривому Розі евакуювали через повідомлення про мінування

Територіальна виборча комісія в м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.) у вівторок намагалася ухвалити рішення про обрання депутатів міської ради. У цей час надійшло повідомлення про мінування будівлі, повідомляє партія "Об'єднання "Самопоміч".

"Територіальна виборча комісія, яка розпочала своє засідання на три години раніше, ніж було заплановано, спробувала ухвалити рішення про обрання депутатів міської ради. Проте коли голосів членів ТВК для цього рішення не знайшлось, надійшло повідомлення про мінування будівлі", - йдеться в повідомленні "Самопомочі" на сторінці у Facebook у вівторок.

Інформації від правоохоронців із цього приводу поки що немає.

У мікроблозі у Twitter "Громадське ТБ Дніпро" повідомляється: "Кривий Ріг: ТВК вивели з приміщення міськвиконкому через анонімний дзвінок про мінування".

Тервиборчком, зокрема, мав розглянути скарги кандидата на посаду мера Кривого Рогу від "Самопомочі" Юрія Милобога на порушення під час виборчого процесу.

Як повідомлялося, кандидат від "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул переміг у другому турі виборів міського голови Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.), про що свідчать дані, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Сили оборони відбили з початку доби 192 ворожі атаки - Генштаб

США закликали бойкотувати Кубу в ООН через кубинців, які воюють на боці РФ проти України

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Українська журналістка Юлія Рябова здобула престижну радіопремію в Ірландії

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА