Інтерфакс-Україна
12:44 18.11.2015

У Києві на Подолі затримано п'яного чоловіка, який стріляв із пістолета

1 хв читати
У Києві на Подолі затримано п'яного чоловіка, який стріляв із пістолета

Правоохоронці Києва в одному з дворів Подільського району затримали чоловіка, який у стані алкогольного сп'яніння розмахував предметом, схожим на пістолет, і ножем.

"Зловмисник зробив кілька пострілів угору і в двері під'їзду будинку. Побачивши хулігана, охоронець магазину підійшов до чоловіка і намагався зупинити його. Правопорушник зробив два постріли в його бік, ніхто не постраждав", - повідомляє ГУ Національної поліції в Києві.

На місце події прибула слідчо-оперативна група і патруль поліції, які затримали правопорушника. Зловмисником виявився 54-річний місцевий житель, який у минулому відбував покарання за здійснення вбивства та майнових злочинів.

Вилучені речові докази направлено для проведення експертизи.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує до семи років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликав партнерів України продовжувати зміцнювати українську ППО

Зеленський очікує нових потужних санкцій від США

Зеленський запровадив три пакети санкцій проти пропагандистів, які допомагають Росії

Українські захисники просунулися на новопавлівському і торецькому напрямках – Генштаб ЗСУ

Безпілотники СБУ та ССО ЗСУ зупинили роботу низки нафтоперекачувальних станцій у РФ

Сенатори США запропонували щоквартально передавати заморожені російські активи Україні

Президент підписав закон, який визнає особливі заслуги перед Україною воїнів, нагороджених "Хрестом бойових заслуг"

УЧХ надає допомогу на місцях обстрілів РФ у Дніпрі та Миколаєві

Начальник Генштабу обговорив із представниками Групи сприяння безпеці України критичні потреби ЗСУ

У МЗС анонсували візит Сибіги та українські заходи під час Генасамблеї ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА