Інтерфакс-Україна
17:03 23.11.2015

ФДМ оголосить про продаж УБРР до кінця року - голова відомства

1 хв читати
ФДМ оголосить про продаж УБРР до кінця року - голова відомства

Фонд державного майна (ФДМ) України оголосить про продаж державного пакета акцій ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку" (УБРР) до кінця року, повідомив глава ФДМ Ігор Білоус журналістам у Києві в понеділок

"Оцінено приблизно в 118 млн грн", - сказав він.

Як повідомлялося, ФДМ за результатами незалежної оцінки затвердив вартість держчастки в УБРР, що становить 99,9945% статутного капіталу, у розмірі 118,902 млн грн. Сумарна номінальна вартість держпакета, на який припадає 235,986 тис. акцій, становить 117,993 млн грн.

Пакет акцій ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку" у розмірі 99,9945% Міністерство фінансів передало ФДМ наприкінці липня 2015 року. У травні уряд ухвалив рішення про включення УБРР до переліку об'єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2015 році.

УБРР було засновано в 2004 році для розвитку і корпоративного, і малого та середнього бізнесу шляхом середньо- та довгострокового кредитування. Його власником спочатку була Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, потім - Державна інвестиційна компанія. У 2013 році банк було передано Мінфіну, а уряд Миколи Азарова планував створити на його основі Банк розвитку.

УБРР на початок липня 2015 року займав останнє, 127-ме місце, серед українських банків за розміром активів - 126,368 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Наш край" оголосила про саморозпуск, усі партійні кошти віддає на ЗСУ

Посли держав G7 позитивно відгукнулися про зустріч з керівництвом Мінекономіки України

Посольство України у Польщі у контакті з польськими органами влади відстежує розвиток ситуації навколо вето Навроцького на закон про допомогу українцям

Кабмін опублікував постанову про виїзд за кордон чоловіків 18-22 років

Жінки-депутатки місцевих рад зможуть безперешкодно перетинати державний кордон під час воєнного стану - Свириденко

Кабмін ліквідував ряд консультативних і дорадчих органів уряду

РФ звинувачує Україну у власній підривній діяльності в Африці – МЗС

Antonov Logistics Salis GmbH побудує ангар для техобслуговування літаків у Лейпцигу

Мінрозвитку та Habitat for Humanity in Ukraine запускають спільний проєкт з інвентаризації будівель для створення доступного житла

Кабмін розширив програму "єВідновлення" на переселенців, які втратили житло на окупованих територіях - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА