Інтерфакс-Україна
18:27 24.11.2015

Рятувальники закінчили відкачування води з будинків, дворів і сільгоспугідь у Закарпатській області

1 хв читати
Рятувальники закінчили відкачування води з будинків, дворів і сільгоспугідь у Закарпатській області

У Закарпатській області рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відкачали воду з усіх житлових будинків, дворогосподарств та сільгоспугідь, які постраждали від підтоплення внаслідок рясних дощів, повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін.

"Станом на 18:00 24 листопада рятувальниками ДСНС України і комунальними службами Закарпатської області відпрацьовані всі заявки від населення та відкачано воду з усіх житлових будинків, дворогосподарств та сільгоспугідь. Загалом відведено воду із 315 підтоплених дворогосподарств та відкачано близько 2090 куб. м води", - написав М.Чечоеткін на своїй сторінці у Facebook у вівторок.

За його словами, здійснюється постійний моніторинг за гідрологічною обстановкою в басейнах річок Закарпаття.

Як повідомлялося, в суботу, 21 листопада, в Закарпатській області внаслідок сильних дощів сталося підтоплення 132 домогосподарств, зокрема 33 приватних житлових будинків у Міжгірському, Рахівському, Тячівському, Воловецькому, Іршавському районах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

Подано перші 100 заяв від переселенців на придбання житла з компенсацією 70% за програмою "єОселя"

Обшуки проводилися у прокурора, який розслідує справу детективів НАБУ, це викликає сумніви щодо об'єктивності – Офіс генпрокурора

Нацкомісія схвалила перелік тергромад, назви яких потребують приведення до стандартів держмови

Кабмін надав право на отримання дозволу на імміграцію особі з подружжя загиблого за Україну іноземця

Антикорупційні органи викрили прокурора Офісу генпрокурора та адвокатів на підбурюванні до підкупу начебто прокурорів САП та суддів ВАКС

Ворожий БПЛА влучив на територію одного із закладів освіти в Сумах

У РФ понад 500 танкерів тіньового флоту – Зеленський

Україна та ЄС вийдуть на виробництво артилерійського пострілу рівня РФ у 2026 році – Зеленський

Більшість українців виступає проти територіальних поступок у війні з Росією – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА