Інтерфакс-Україна
16:44 25.11.2015

Мінінфраструктури оцінює втрати "Украероруху" від заборони польотів російських літаків у EUR25-30 млн на рік

1 хв читати
Мінінфраструктури оцінює втрати "Украероруху" від заборони польотів російських літаків у EUR25-30 млн на рік

Міністерство інфраструктури України оцінює втрати "Украероруху" від заборони польотів російських літаків в EUR25-30 млн на рік.

"З нашого боку офіційні втрати "Украероруху" становитимуть EUR25-30 млн щорічно. Інших втрат не має бути", - сказав журналістам міністр інфраструктури Андрій Пивоварський після засідання Кабміну в середу.

При цьому він зазначив, що втрати російської сторони будуть більшими, оскільки їй доведеться коригувати свої авіамаршрути.

ОСТАННЄ

Танкери "тіньового флоту" РФ зазнали вибухів у Чорному морі біля узбережжя Туреччини

Єрмак пішов у відставку напередодні поїздки до Маямі для переговорів з командою Трампа, Умєров поїде замість нього

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Відставка Андрія Єрмака

Трамп заявив про скасування 92% указів Байдена, підписаних через автопідпис

Сирський за підсумками поїздки на Харківщину: наші підрозділи утримують визначені рубежі, посилюють вогневий вплив на ворога

Помер чоловік, поранений унаслідок удару російського дрона по автівці в Білозерці Херсонської області — ОВА

Сибіга привітав рішення Бундестагу збільшити підтримку України до 11,5 млрд євро на 2026 рік

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА