Інтерфакс-Україна
14:32 26.11.2015

Турецькі товари не хлинуть до України в разі обмежень з боку РФ - торговий представник України Микольська

1 хв читати
Турецькі товари не хлинуть до України в разі обмежень з боку РФ - торговий представник України Микольська

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України не чекає істотного збільшення ввезення в країну турецьких товарів у разі введення обмежень на їх постачання Російською Федерацією.

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська журналістам на засіданні Ради експортерів в Києві в четвер.

"Говорити про те, що до нас хлинуть турецькі товари, я б не стала", - сказала вона.

Н.Микольська пояснила, що девальвація гривні зробила українські товари конкурентними, а збільшення ввезення турецьких товарів в Україну потребуватиме часу для налагодження торгових зв'язків. Крім того, в Україні інша структура споживання турецьких товарів, чим в Росії, додала заступник міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

Космічні туристи, які здійснили суборбітальний політ на американському кораблі, повернулися на Землю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА