12:01 27.11.2015

Набула чинності угода між Україною та Японією про взаємний захист і сприяння інвестиціям - посол Японії

1 хв читати
Набула чинності угода між Україною та Японією про взаємний захист і сприяння інвестиціям - посол Японії

У п'ятницю, 27 листопада 2015 року, набуває чинності угода між Україною і Японією про взаємний захист і сприяння інвестицій, повідомив посол Японії в Україні Сіґекі Сумі.

"Угода про сприяння захисту інвестицій між Україною і Японією набула чинності відсьогодні", - сказав С.Сумі на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

Посол розповів, що переговори між Україною та Японією почалися в 2011 році, а в лютому 2015 року документ підписав міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

Дипломат сподівається, що ця угода сприятиме економічному розвитку України.

Крім того, японські бізнесмени все більше звертають увагу на український ринок. За словами посла, перевагою України є географічне положення, наявність кваліфікованого персоналу, а також вартість робочої сили. У зв'язку з цим створення в Україні виробництв для експорту цієї продукції в стани ЄС є найвигіднішим капіталовкладенням.

Так, в Україні вже працюють дві великі японські компанії, і зараз ще одна компанія розглядає розширення своїх інвестицій в Україну. "У зв'язку з доступом на європейські ринки для України відкриваються великі можливості", - додав посол.

При цьому владу повинна створити хороший бізнес-клімат, а також чіткіше реагувати на потреби бізнесу: зокрема, необхідно зняти обмеження на обмін валюти, заважає також невизначеність в трактуванні законодавства, "що стримує інвестиції".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА