17:33 27.11.2015

МОЗ України має намір протягом двох тижнів представити своє бачення оновленої системи держрегулювання на ринку ліків

2 хв читати
МОЗ України має намір протягом двох тижнів представити своє бачення оновленої системи держрегулювання на ринку ліків

Міністерство охорони здоров'я має намір протягом двох тижнів представити свою позицію щодо оновленої системи державного регулювання ринку лікарських засобів, повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко

"У рамках обговорення останньої об'єднаної версії нової редакції законопроекту "Про лікарські засоби", що було передано профільним комітетом Верховної Ради як консенсусний об'єднаний текст, ми винесли сьогодні на вузьку нараду найважливіше, на мій погляд, питання - модель державного регулювання ринку лікарських засобів. Я не буду поки що на сторінках соцмереж анонсувати остаточну позицію. Це буде в найближчі два тижні ", - написала вона на своїй сторінці у мережі Facebook за підсумками наради в МОЗ у п'ятницю.

"Явно бачу, що час (10 місяців), наданий міністерству охорони здоров'я і ринку для обговорення цього, ще в лютому-березні 2015 року здавалося б, непримиренного питання, дало нам головне - довіру і віру в те, що всі ми висловлюємося зараз об'єктивно. І нарешті, всі апелюємо до пацієнта, а не лише до надприбутків фарміндустрії", - наголосила перший заступник міністра.

Як повідомлялося, 16 листопада під час круглого столу в комітеті Верховної Ради з охорони здоров'я народні депутати заявили про намір відкликати зареєстровані проекти №2162, автор депутат Андрій Шипко) і №2162-1 (автор заступник голови комітету Олег Мусій) нової редакції закону про лікарські засоби та внести єдиний об'єднаний законопроект.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА