Інтерфакс-Україна
19:47 27.11.2015

Розблокування поставок вугілля відбудеться після підключення однієї з ЛЕП на Крим - Демчишин

1 хв читати
Розблокування поставок вугілля відбудеться після підключення однієї з ЛЕП на Крим - Демчишин

Розблокування поставок вугілля стане можливим у разі підключення однієї з ліній електропередач (ЛЕП) на Крим, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

"При включенні лінії на "Титан" ми вирішимо питання з вугіллям. Таким чином, ми вирішуємо свої питання, а не їхні", - сказав він журналістам у Києві в п'ятницю.

За словами В.Демчишина, Кабінет Міністрів також підтримує рішення щодо включення однієї з ЛЕП, якою подається електроенергія на Кримський півострів.

Як повідомив міністр, із проханням про відновлення енергопостачання до Криму до нього зверталися деякі представники посольств іноземних держав.

За словами в. о. директора НЕК "Укренерго" Всеволода Ковальчука, ремонтні роботи на лінії Каховка-Титан, відновлення та подача нею електроенергії до Криму можуть бути здійснені протягом двох-трьох годин за умови розблокування її громадськими активістами й отримання відповідного рішення з боку силових структур.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди пропонують нові правила для українців після завершення дії директиви про тимчасовий захист у 2027 році

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА