Інтерфакс-Україна
12:47 28.11.2015

Бойовики 10 разів провокували сили АТО на відкриття вогню, застосовували БМП і міномет

1 хв читати

З 18.00 п'ятниці до 6.00 суботи бойовики 10 разів відкривали неприцільний вогонь у напрямку позицій Збройних сил України, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"З озброєння БМП і стрілецької зброї провокували українських військових на вогонь у районі Авдіївки. А неподалік Мар'їнки загарбники застосували 82-мм міномет", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в суботу вранці.

Також бойовики з автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів вели обстріл в районі Зайцевої та Луганської.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сумська громада зазнала атаки ворожих дронів, зафіксовано влучання в інфраструктуру

ДБР встановлює обставини ДТП за участі нардепа Саламахи

Понад 800 тис. абонентів у Києві без світла, Міненерго спрямувало додаткові 50 тонн дизелю для роботи генераторів - Шмигаль

Через обстріли ситуація з електро- і теплопостачанням у Деснянському районі залишається складною - ДТЕК

У ДТП загинув нардеп від "Слуги народу" Орест Саламаха

Росіяни атакували в неділю Миколаївщину, п'ятеро постраждалих

Тихановська у Вільнюсі публічно назвала Зеленського символом боротьби за демократію

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні зусилля з відновлення безпеки в Європі

"Укренерго" в понеділок продовжуватиме застосовувати обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Єрмак поновив право на адвокатську діяльність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА