Інтерфакс-Україна
12:33 30.11.2015

Усі регіони України готові до другого туру вакцинації проти поліомієліту - МОЗ

1 хв читати
Усі регіони України готові до другого туру вакцинації проти поліомієліту - МОЗ

Усі регіони України відзвітували про готовність до проведення другого туру імунізації проти поліомієліту.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, станом на 27 листопада всі заклади охорони здоров'я забезпечені необхідною кількістю доз вакцин ОПВ, а медичні працівники ознайомлені з наданими МОЗ рекомендаціями.

Як повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегинець під час селекторної наради з обласними та районними структурними підрозділами з питань охорони здоров'я, протягом першого раунду охоплено щепленням близько 65% запланованого обсягу дітей.

Другий раунд імунізації має охопити період із 30 листопада до 13 грудня 2015 року, під час якого планується вакцинувати тих дітей, які не були щеплені в першому турі через тимчасові протипоказання.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, наданими всім регіональним структурним підрозділам охорони здоров'я, для кожного раунду вакцинації проти поліомієліту медзаклади мають переглядати й оновлювати список дітей цільової вікової групи на відповідній адміністративній території, а також переглядати тимчасові протипоказання до проведення вакцинації.

Як повідомлялося, додаткова імунізація у три тури здійснюється у відповідь на зафіксований в Україні спалах поліомієліту, наявність якого підтвердила Всесвітня організація охорони здоров'я та Центр з контролю та профілактики захворюваності США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини загинули внаслідок авіаудару по Гуляйпільській громаді

Кількість загиблих в Краматорську зросла до 6 осіб, під завалами лишаються 4 людини

Повоєнна відбудова України має враховувати людський вимір – перша леді на Українсько-японському форумі

БЕБ скерував до суду обвинувальний акт щодо посадовиці банку, якій інкримінують сприяння у виведенні 585 млн грн "Укртатнафти"

Буданов зустрівся з лідерами християнських спільнот США, які перебувають з візитом в Україні

Безпілотники СБУ уразили 5 російських винищувачів на аеродромі Саки, один літак знищено повністю

Купівля квитка на потяг – не просто транзакція, а укладення публічного договору, – юрист

Келлог відвідає Київ найближчими днями – ЗМІ

Керівника будкомпанії підозрюють у заволодінні 28 млн грн під час реставрації музею в Херсоні

Свириденко доручила перевірити викладені у журналістському розслідуванні факти про очільника Енергетичної митниці Комара

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА