Інтерфакс-Україна
12:41 30.11.2015

У Маріуполі член ДВК хотів винести виборчу документацію з приміщення тервиборчкому

1 хв читати
У Маріуполі член ДВК хотів винести виборчу документацію з приміщення тервиборчкому

Член однієї з дільничних виборчих комісій у Маріуполі мав намір винести виборчу документацію з приміщення тервиборчкому, повідомляють спостерігачі Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та Громадянської мережі "ОПОРА".

"Сьогодні, 30 листопада, близько 6:40 член ДВК №142254 хотів винести виборчу документацію своєї дільничної комісії з приміщення Жовтневої районної ТВК. Спостерігач Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" і Громадянської мережі "ОПОРА" помітив, що ця людина прямує до виходу, зафіксував інцидент на відео, звернув увагу представників ТВК. Порушення було попереджено", - йдеться в повідомленні прес-служби облорганізації КВУ.

Як зазначають спостерігачі, свої дії чоловік пояснив тим, що втомився чекати на свою чергу для здачі виборчої документації до Жовтневої районної територіальної виборчої комісії. "Він хотів повернутися на дільницю і чекати своєї черги там", - повідомили в КВУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп запроваджує митні санкції щодо країн, які постачатимуть нафту на Кубу

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА