Інтерфакс-Україна
13:08 02.12.2015

Кабмін проситиме ВР ухвалити законопроект про введення дзеркальних торгових санкцій стосовно РФ - Яценюк

1 хв читати
Кабмін проситиме ВР ухвалити законопроект про введення дзеркальних торгових санкцій стосовно РФ - Яценюк

Уряд України вносить до парламенту і має намір просити ухвалии законопроект, що надасть можливість запроваджувати дзеркальні торговельні санкції щодо будь-якої держави, зокрема і Російської Федерації, у разі їх запровадження щодо України, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"На кожне російське рішення український уряд реагуватиме дзеркальними санкціями. Саме для цього уряд України вносить до парламенту законопроект про внесення змін до закону України про зовнішньоекономічну діяльність з тією метою, щоб Кабмін отримав законні повноваження для введення дзеркальних економічних санкцій проти РФ і будь-якої іншої держави",- сказав А. Яценюк, відкриваючи засідання уряду в середу.

За його словами, це надасть можливість уряду невідкладно після введення торгових санкцій з боку РФ ухвалити аналогічне дзеркальне рішення українській стороні. "Ми, як завжди, готові до діалогу, але одностороннього діалогу не буде", - зазначив А. Яценюк.

Прем'єр нагадав, що збитки від введення Росією ембарго в Україні оцінюються в $600 млн

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА