Інтерфакс-Україна
15:27 03.12.2015

Солдат-строковик загинув під час навчань у Миколаївській області - Міноборони

1 хв читати
Солдат-строковик загинув під час навчань у Миколаївській області - Міноборони

Військовослужбовець строкової служби загинув під час навчань у Миколаївській області, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

"1 грудня в районі с. Гур’ївка (Миколаївська область) під час навчань з обладнання поромної переправи загинув військовослужбовець строкової служби", - зазначено в повідомленні.

За інформацією Міноборони, солдат строкової служби, 1994 року народження, призваний навесні цього року райвійськкоматом Гостомельського району Київської області, виконував завдання у складі загону понтонного парку. При виконанні робіт він втратив рівновагу і впав з порома у воду. Військовослужбовці, які були поруч, кинулися рятувати товариша, проте сильною течією його затягло під пором.

"Через кілька хвилин солдат сплив за 15 м від катера, після чого його витягли. На жаль, вжиті заходи з порятунку життя військовослужбовцеві результату не дали", - констатують у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА