Інтерфакс-Україна
13:35 04.12.2015

Європейська економічна комісія ООН надасть МОЗ України стандарти державно-приватного партнерства

1 хв читати
Європейська економічна комісія ООН надасть МОЗ України стандарти державно-приватного партнерства

Європейська економічна комісія ООН надасть Міністерству охорони здоров'я України міжнародні стандарти з державно-приватного партнерства (ДПП) в галузі охорони здоров'я.

Як повідомляє прес-служба відомства, така домовленість досягнута за підсумками зустрічі першого заступника міністра охорони здоров'я Олександри Павленко з експертами комісії, під час якої сторони обговорили проблемні питання у сфері української медицини.

За словами О.Павленко, представники комісії спеціалізуються на консультаціях на базі ООН в області впровадження в країнах ДПП.

"Вони не шукають інвесторів, не займаються залученням коштів у державу. Вони консультують уряди, як створити систему державно-приватного партнерства, щоб вона була приваблива для інвесторів", - зазначила О.Павленко.

Крім того, сторони домовилися про підписання в найближчому майбутньому меморандуму про співпрацю.

Як повідомлялося, 24 листопада Верховна Рада ухвалила закон про стимулювання державно-приватного партнерства.

За прийняття в другому читанні і в цілому законопроекту №1058 "Про зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні і стимулювання інвестицій" проголосував 261 депутат.

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, законопроект передбачає спрощення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг у приватного партнера у рамках державно-приватного партнерства, розширення переліку договорів, які можуть полягати у рамках партнерства, вичленення проектів у рамках такого партнерства від звичайних підрядних угод на будівництво об'єктів, які фінансуються коштом державного або місцевого бюджету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: ухвалення репараційної позики для України не вимагає одностайності в ЄС, запозичення ЄС повинно бути підтримано всіма

Політологи та експерти за підсумками поїздки Віткоффа та Кушнера до Москви сходяться на думці, що РФ продовжує затягувати час

Омбудсман закликає визначити відповідальних за освіту дітей з ТОТ та встановити терміни усунення проблем

"Метінвест" через війну скорочує навчання сталеварів майже вдвічі задля їх найшвидшої адаптації– HR-директор

Фінансування телемарафону незначне порівняно із зусиллями, які влада докладає для формування інформполітики - Марченко

"Сільпо" відкриває у Буковелі супермаркет, присвячений "Тіням забутих предків"

Макрон прибув до Китаю з державним візитом

Єврокомісія представила два рішення для підтримки фінпотреб України: запозичення ЄС та "репараційний кредит"

Ворог окупував три села біля Покровська та Гуляйполя за добу - DeepState

Марченко: ефективність програми "1000 годин контенту" можна буде побачити під час її реалізації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА