Інтерфакс-Україна
13:31 07.12.2015

За добу в зоні АТО вісьмох українських військових поранено - спікер АП

2 хв читати
За добу в зоні АТО вісьмох українських військових поранено - спікер АП

За минулу добу в результаті бойових дій у зоні проведення АТО на Донбасі вісьмох українських військових поранено, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу зафіксовано 51 обстріл наших позицій. На щастя, ніхто не загинув, проте 8 наших військових поранені. Усім їм надано медичну допомогу, їхньому життю нічого не загрожує", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві.

Спікер АП також розповів, що за добу обстановка на сході країни загострилася.

"Учора зафіксовано 15 обстрілів наших позицій з мінометів - це третина від усієї кількості обстрілів з боку НЗФ. Крім того, бойовики використали бронетехніку", - зазначив А.Лисенко.

На луганському напрямку вчора бойові дії велися ввечері в районі Слов’яносербська. "Супротивник відкривав вогонь з 82-мм мінометів по наших позиціях поблизу сіл Жовтого і Сокільників. Також ворог вчинив обстріл передових українських позицій в околицях Золотого і Попасної", - розповів спікер АП.

На донецькому напрямку поблизу смт Луганського вчора зафіксовано 2 провокації НЗФ. На північних околицях Горлівки супротивник переважно застосовував стрілецьку зброю. Водночас у Новгородському та південніше вчора зафіксовано прицільний мінометний обстріл позицій сил АТО.

"При цьому окупанти як мінімум один раз застосували 120-мм міномет, ведучи стрільбу тривалістю близько години. У цьому районі фронт проходить не через міську житлову забудову, а пересіченою місцевістю, тому бойовики намагаються спровокувати активні бойові дії та тренують свої ДРГ", - розповів А.Лисенко.

Бойові дії високої інтенсивності (як у світлий, так і в темний час доби) тривають на західних околицях Донецька. Найбільша кількість провокацій зафіксована в Пісках. У Красногорівці супротивник двічі застосував бронетехніку - БМП-1. Також там зафіксовано мінометний обстріл. У Мар’їнці майже півтори години тривала перестрілка між бойовиками і силами АТО із застосуванням стрілецької зброї та гранатометів різних систем. У Авдіївці та Опитному вчора також зафіксовано тривалий обстріл ворога.

"Як і раніше, бойовики тримають на передовій значні сили та ведуть вогонь із житлових кварталів Донецька, Спартака, Старомихайлівки", - зазначив А.Лисенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Великої Британії засудив чергову атаку РФ по Україні

Стефанішина задекларувала 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

МЗС рішуче засуджує спроби РФ легітимізувати незаконний контроль над ЗАЕС та закликає до накладення додаткових санкцій на "Росатом"

Київ зацікавлений у розвитку співпраці у форматі ЄС - Україна - Центральна Азія

У М'янмі просять іноземних партнерів про допомогу після землетрусу

На Одещині затримано водія вантажівки, який за $7 тис. намагався перевезти за кордон нелегала

Готовність Коаліції охочих до спільних дій має втілюватися в літаках та ППО для України - Фріз

В МЗС України у відповідь на заяву Путіна пропонують тимчасове управління ООН в Росії, починаючи з Воркути

У Ватикані повідомили про незначне поліпшення стану здоров'я Папи Римського

Швидкісний режим у Києві в теплу пору року змінять лише на 4 ділянках замість 17

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА