Інтерфакс-Україна
13:40 07.12.2015

На Львівщині засуджено членів банди, що здійснювали розбійні напади на АЗС

1 хв читати

Трьох членів банди, що здійснювали розбійні напади на автозаправки, засуджено до різних термінів тюремного ув'язнення, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Апеляційний суд Львівської області визнав усіх трьох обвинувачених винними і засудив організатора групи до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, а його подільників - до восьми та восьми з половиною років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За даними прокуратури, члени банди в 2011 році вчинили два розбійні напади на АЗС у Львівській області із застосуванням вогнепальної зброї. Під час одного з нападів організатор групи пострілом з автомата ранив у ногу працівника заправки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА