Інтерфакс-Україна
17:07 08.12.2015

"Укренерго" перевело споживачів двох районів Херсонської області на живлення від підстанції "Титан"

1 хв читати
"Укренерго" перевело споживачів двох районів Херсонської області на живлення від підстанції "Титан"

Національна енергетична компанія (НЕК) "Укренерго" переключила споживачів Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області на живлення від підстанції (ПС) 220 кВ "Титан", розташованої на території окупованого Криму, повідомила прес-служба компанії.

"Станом на 12:25 всі підстанції 35 кВ "Херсонобленерго", від яких живляться споживачі Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області, під’єднані за нормальною схемою живлення від ПС 220 кВ Титан", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, "Укренерго" в понеділок відновило подачу електроенергії до окупованого Криму лінією 220 кВ Каховська-Титан.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА