Інтерфакс-Україна
15:07 11.12.2015

В Україні місцями очікуються дощі, на півночі - з мокрим снігом

2 хв читати
В Україні місцями очікуються дощі, на півночі - з мокрим снігом

В Україні найближчої доби, 12 грудня 2015 року, в західних, північних, Вінницькій, Черкаській і Полтавській областях невеликий дощ, на півночі з мокрим снігом, повідомляють в Укргідрометцентрі.

Як повідомляється, найближчої доби погоду визначатиме помірно тепла і волога повітряна маса атлантичного походження, на північному заході - атмосферні фронти, що переміщуються із Західної Європи.

На переважній частині України - без опадів, невеликий дощ очікується лише вдень в західних, північних, Вінницькій, Черкаській і Полтавській областях, на півночі - з мокрим снігом.

Уночі, вранці в Україні, окрім півночі та заходу, туман, місцями ожеледь, паморозь. Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, у східних областях 4-8° морозу, вдень 1-6° тепла.

У Києві 12 грудня вночі без опадів, удень невеликий дощ із мокрим снігом. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0°, вдень 2-4° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 12 грудня найвища температура була 9,5° у 1965 році, найнижча -22,6° у 1927 році.

В Україні 13 грудня вночі без опадів, лише в західній і східній частині невеликий мокрий сніг; удень, окрім півдня і сходу, помірні опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Вітер західний, північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла; вдень 0-5° тепла, на крайньому півдні до 9°.

У Києві 13 грудня вночі - без опадів, удень опади переважно у вигляді мокрого снігу. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі близько 0°, вдень 1-3° тепла.

ОСТАННЄ

Дев'ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів по Берестину Харківської області - ОВА

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА