Інтерфакс-Україна
13:46 14.12.2015

Адвокати української льотчиці Савченко просять суд долучити до справи висновок експерта про відеозйомку її взяття в полон

2 хв читати
Адвокати української льотчиці Савченко просять суд долучити до справи висновок експерта про відеозйомку її взяття в полон

Захист української льотчиці Надії Савченко під час засідання Донецького міського суду (Ростовська область) заявила клопотання про долучення дослідження фахівцем відеокадрів взяття в полон підсудної, повідомив її адвокат Микола Полозов.

"На прохання захисту фахівець із відео досліджував відеозапис Є.Русського з кадрами взяття в полон Савченко. Захист заявляє клопотання про долучення висновку спеціаліста з відео", - пише М.Полозов у понеділок у своєму мікроблозі в Твіттері.

Він уточнив, що прокурори попросили час на обговорення клопотання захисту до середи, і суд дозволив стороні обвинувачення взяти час на обговорення. Це викликало невдоволення Н.Савченко.

Савченко: "Та що ж ви тугодуми такі!" - Процитував М.Полозов слова своєї підзахисної.

Також адвокат зазначив, що колегія суддів не вирішила захисту провести слідчий експеримент, під час якого пропонувалося встановити, чи можна було з вежі, з якою, за версією звинувачення, Н.Савченко спостерігала за перебігом бою, відрізнити в бінокль цивільних осіб від військових.

Н.Савченко з липня 2014 перебуває в Росії під вартою за звинуваченням у пособництві вбивству російських журналістів Ігоря Корнелюка і Антона Волошина на південному сході України. Термін її арешту продовжений до 16 січня 2016 року.

За версією слідства, офіцер Збройних сил України Н.Савченко 17 червня 2014 перебувала в розташуванні батальйону "Айдар" у районі селища Металіст Слов'яносербського району Луганської області, де вела приховане спостереження і коригування артилерійського обстрілу по ділянці блокпосту луганських ополченців з розташованими на ньому мирними громадянами, зокрема трьома росіянами - кореспондентами ВДТРК. В результаті обстрілу двоє з них - І.Корнелюк і А.Волошин загинули.

Н.Савченко всі звинувачення відкидає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кіпер: Візит представника НАТО Тернера в Одесу є чітким сигналом підтримки України та солідарності з Одещиною

У Покровську триває інфільтрація російських сил, ворожа піхота осідає в місті - DeepState

Ворог знову атакував дронами цивільний транспорт на Сумщині

Понад 131 бойове зіткнення за добу на фронті – Генштаб

Гегсет: Пентагон готується до дій після наказу Трампа на тлі звинувачень щодо Нігерії

Мешканець Вільхівської громади Харківської області травмувався на ВНП

Програма УЗ-3000 стимулюватиме подорожі в непікові періоди – АО "Укрзалізниця"

Росіяни вдарили балістикою по Чернігівщини, зафіксовано два прильоти по підприємству

Кіпер доручив надати правову оцінку нічному клубу в Одесі, де лунала російська музика

Трамп позитивно оцінив поїздку в Азію та зустріч із Сі Цзіньпіном, стверджує, що вона призведе до вічного миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА