Інтерфакс-Україна
13:22 15.12.2015

Суд відмовив "Харківському бронетанковому заводу" в стягненні 5,4 млн грн з однієї з військових частин Нацгвардії України - Матіос

1 хв читати
Суд відмовив "Харківському бронетанковому заводу" в стягненні 5,4 млн грн з однієї з військових частин Нацгвардії України - Матіос

Господарський суд Київської області відмовив у задоволенні позовних вимог державному підприємству "Харківський бронетанковий завод" щодо стягнення з однієї з військових частин Національної гвардії України коштів у сумі понад 5,4 млн грн.

Як повідомив заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос у вівторок на своєму офіційному сайті, стягнення цієї суми за договором про надання послуг на ремонт десяти танків Т-64 було незаконним, оскільки договір не було виконано.

"Як встановлено військовою прокуратурою, завод, отримавши 100-відсоткову передоплату у розмірі 4,9 млн грн, виконав ремонт лише п’яти танків, після чого, без підтвердження використання додаткових витрат на ремонт, намагався стягнути з Нацгвардії ще 5,4 млн грн бюджетних коштів", - повідомив А.Матіос.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА