Інтерфакс-Україна
17:10 15.12.2015

Засідання Тристоронньої контактної групи триває за участю представників "ДНР/ЛНР"

1 хв читати
Засідання Тристоронньої контактної групи триває за участю представників "ДНР/ЛНР"

У засіданні Тристоронньої контактної групи у вівторок у Мінську беруть участь представники окремих районів Донецької та Луганської областей, повідомила прес-секретар представника України в Тристоронньої групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Тристороння контактна група працює далі: у Мінську засідання триває з запрошенням представників окремих районів Донецької та Луганської областей", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, наголошує Д. Оліфер, у вівторок вже провели засідання підгрупи з питань безпеки, а також з політичних і гуманітарних питань. "Координатори цих підгруп від ОБСЄ зараз представлять доповіді про результати своєї роботи", - додала прес-секретар Л. Кучми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: Припинення повноважень наглядової ради "Енергоатома" - перший крок до наведення ладу та усунення корупції

Суд у Лондоні встановив ліміт витрат Боголюбова за різними судовими процесами з урахуванням нової справи ПриватБанку

Український військовий Кузнецов, арештований в Італії, припинив голодування, заявив Лубінець

Сирський: ЗС України нарощують підготовку екіпажів БПЛА та впроваджують стійкіші до РЕБ тактики й платформи

Аварійна ситуація з е/е виникла на Рівненщині, частина облцентру знеструмлена

Фігурант "Мідас" Миронюк може вийти під заставу в 136,6 млн грн – матеріали справи

МЗС та ЦСК забезпечать цілодобове реагування на ворожі інформкампанії проти України, зокрема із залученням ШІ

Усі фігуранти плівок НАБУ про корупцію в енергетиці мають негайно піти з посад – голова комітету Ради

Умєров: Будь-які спроби пов’язати мою роботу в Міністерстві оборони з "впливом" якихось осіб – безпідставні

Уряд достроково припинив повноваження наглядової ради НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА