Інтерфакс-Україна
16:38 17.12.2015

Україна і Євросоюз провели консультації про розширення доступу українських товарів на ринки ЄС у рамках ЗВТ - Порошенко

1 хв читати
Україна і Євросоюз провели консультації про розширення доступу українських товарів на ринки ЄС у рамках ЗВТ - Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська сторона провела переговори про розширення доступу українських товарів на ринки Європейського Союзу у рамках зони вільної торгівлі, яка почне діяти від початку 2016 року.

"Була підтверджена рішучість України і ЄС запустити з 1 січня всеосяжну зону вільної торгівлі незважаючи на жорстку протидію Росії, яку було продемонстровано оголошенням чергового етапу торгової війни проти України. На тлі вчорашньої заяви Росії ми провели підготовчі переговори про розширення у форматі Ради асоціації можливостей доступу українських виробників на європейські ринки", - заявив П.Порошенко у Брюсселі в четвер на спільній з генсеком НАТО Йєнсом Столтенбергом прес-конференції.

При цьому глава Української держави наголосив, що Київ отримав "повну підтримку і схвалення від наших партнерів у ЄС".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА