Інтерфакс-Україна
11:11 18.12.2015

Спостерігачам СММ ОБСЄ перешкоджають у виконанні мандату на непідконтрольних Києву територіях - Гуг

1 хв читати
Спостерігачам СММ ОБСЄ перешкоджають у виконанні мандату на непідконтрольних Києву територіях - Гуг

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ заявляють про перешкоджанню їх пересуванню на непідконтрольних Україні територіях.

"Ми часто маємо справу з тим, що люди (на непідконтрольних Україні територіях - ІФ) заявляють нам про необхідність мати дозвіл "ДНР". Саме "ДНР" має пояснити усім, що такої вимоги немає і що у спостерігачів є свобода пересування", - сказав заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Гуг на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Він розповів, що найчастіше дозвіл від "ДНР" у спостерігачів вимагають у пропускних пунктах на непідконтрольних українській владі територіях.

"У нас завжди були такі проблеми, але досить було одного дзвінка їхньому керівництву. Цього тижня всі спроби поговорити з цими людьми не увінчалися успіхом. Якщо така практика не припиниться, спостерігачі не зможуть моніторити відведення озброєнь і дотримання режиму тиші. Якщо нас запитають, чому ми не повідомляємо про додержання режиму тиші, розмінування, гуманітарну кризу, я скажу, щоб запитали в людей, які контролюють Донецьк", - заявив заступник голови місії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчої доби по всій Україні окрім півдня очікуються невеликі дощі – Укргідрометцентр

Внаслідок ворожих атак на Запоріжжі одна людина загинула, троє отримали поранення

Запрошення приєднатися до Конвенції про боротьбу з підкупом іноземних посадовців є визнанням курсу держави на прозорість – думка

Понад 50 спецгруп Нацполіції та ДСНС проводять евакуацію з небезпечних територій у 6 областях України – МВС

Заступник міністра сільгоспу РФ підозрюється у незаконному переміщенні понад 4 млн тонн зерна з ТОТ – Офіс генпрокурора

У застосунку Армія+ запущено базовий навчальний курс DELTA

ДБР: затримано ексголову правління "Укренерго" за підозрою у шахрайському заволодінні коштами державного підприємства

УЧХ допомагав постраждалим внаслідок російської повітряної атаки на Чернігів

Глави МЗС Естонії та Нідерландів обговорили створення спецтрибуналу для притягнення РФ за злочин агресії

ДБР розслідує обставини конфлікту між поліцейським та співробітниками ТЦК в Одесі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА