Інтерфакс-Україна
15:44 19.12.2015

Посол США закликав Україну напередодні новорічних свят не давати РФ приводу для відновлення бойових дій – Міноборони

1 хв читати
Посол США закликав Україну напередодні новорічних свят не давати РФ приводу для відновлення бойових дій – Міноборони

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт закликав українських силовиків під час святкування Нового року і Різдва не дати Російської Федерації підстав для поновлення бойових дій на Донбасі.

Як повідомляє в суботу Міністерство оборони України на офіційній сторінці у Facebook, начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко провів протокольну зустріч із директором департаменту стратегії і політики командування Збройних сил США в Європі Девідом Алвіном та послом США в Україні Джеффрі Пайєттом.

"Коли обговорення стосувалося антитерористичної операції на Донбасі Джеффрі Пайєтт, зокрема, високо оцінив зусилля України щодо ефективного припинення вогню на лінії зіткнення. Головне, за його словами, в найближчі дні – особливо під час святкування Нового року і Різдва – допомогти спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ простежити за найбільш гарячими точками, щоб Росія не отримала приводу для відновлення бойових дій", - зазначено в повідомленні Міноборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РФ просуває пропаганду в Латинській Америці під виглядом культурної співпраці — ЦПД

Федоров: у "Дії" стався технічний збій через оновлення сертифікатів безпеки

У роботі застосунку "Дія" стався технічний збій

Захисники України в ніч на 3 серпня знищили 61 із 83 задіяних ворогом засобів повітряного нападу

Зеленський у День Повітряних сил: Дякую пілотам, інженерам, технічним працівникам, зенітникам, кожному, хто тренує, і всім, хто допомагає

Харківщина зазнала масованих атак: постраждали мирні жителі, зокрема дитина, одна людина загинула

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА