Інтерфакс-Україна
15:10 21.12.2015

У зоні АТО загинуло троє кадрових російських офіцерів - українська розвідка

1 хв читати
У зоні АТО загинуло троє кадрових російських офіцерів - українська розвідка

В зоні проведення антитерористичної операції станом на понеділок, 21 грудня 2015 року, загинуло троє російських кадрових офіцерів, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"У Безіменному (Новоазовський район) у результаті вибуху загинули два кадрові російські офіцери, які виконували обов'язки на посадах військових радників у 9-му окремому мотострілковому полку (Новоазовськ) 1АК", - повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони в понеділок.

Як зазначено в повідомленні, з метою проведення розслідування обставин інциденту в розташування полку прибула комісія на чолі з командувачем 1 АК Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ. Особовому складу обмежений вихід за межі військової частини.

Також українська розвідка інформує, що в результаті "дружнього" обстрілу одного з підрозділів 1АК поранено 6 і загинуло 4 військовослужбовців, зокрема один кадровий військовослужбовець ЗС РФ у званні "майор".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські спецслужби поширюють фейк про нібито плани Франції залучити ПВК до "прямої участі" у війні проти РФ – ЦПД

Зеленський доручив делегації продовжити максимально конструктивну роботу з Трампом і європейськими партнерами

Ворог окупував Козацьке на Донеччині, просунувся у Покровську та Мирнограді - DeepState

Мінкультури запускає Реєстр заявок та отримувачів держпідтримки у сфері культури

Понад 670 тис. музейних та бібліотечних предметів евакуйовано з прифронтових регіонів з 2022р. - Мінкультури

В Україні в наступні дві доби очікуються невеликі дощі, на заході без опадів

У Покровську ворог, скориставшись туманом, спробував встановити свій прапор в одному з районів, ЗСУ ведуть зачистку - Генштаб

США планують повернути Росії заморожені активи після укладення мирної угоди – ЗМІ

Постпреди ЄС ознайомляться 3 грудня з планом використання заморожених активів РФ для кредиту Україні - ЗМІ

Атаки РФ призвели до додаткових відключень е/е в чотирьох областях – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА