10:15 22.12.2015

На окупованих територіях Донбасу активізувалася бойова підготовка й передислокація озброєнь супротивника

1 хв читати
На окупованих територіях Донбасу активізувалася бойова підготовка й передислокація озброєнь супротивника

Українська розвідка має дані про активізацію в стані бойовиків і передислокацію техніки та озброєння на непідконтрольних Києву територіях, повідомив спікер АТО Антон Миронович.

"За останні три доби прольотів БПЛА супротивника в зоні АТО не фіксувалося. Але за нашими спостереженнями і за даними розвідки, НЗФ активізувалися - на тимчасово окупованих територіях проходить бойова підготовка членів бандформувань, передислокація військової техніки, приховане розміщення важкого озброєння", - розповів він на брифінгу у вівторок у Києві.

А.Миронович також поінформував, що почастішали випадки недопущення представників СММ ОБСЄ і СЦКК на підконтрольні бойовикам території.

"У зоні АТО наші підрозділи не лише зміцнюють оборону, а й готуються до будь-яких дій з боку бойовиків", - заявив спікер АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА