Інтерфакс-Україна
12:02 22.12.2015

Добровольці Корпусу миру США склали присягу і вирушать до Західної і Центральної України

1 хв читати
Добровольці Корпусу миру США склали присягу і вирушать до Західної і Центральної України

Присягу склали 55 американців-волонтерів Корпусу миру США в Україні.

Як повідомив директор Корпусу миру в Україні Денні Робертсон на церемонії присяги у вівторок у Києві, 55 слухачів двотижневої підготовчої програми з США вирушать до різних населених пунктів Західної та Центральної України - від Закарпаття до Полтавської області, де працюватимуть за програмами викладання англійської мови як іноземної, розвиток громад та молодіжного розвитку.

Термін їх роботи в Україні становить 2 роки. Це вже 48-а група, яка працює в Україні. Програму відновлено після перерви через події на Євромайдані.

Корпус миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли президент України Леонід Кравчук та президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду.

Цілями Корпусу є допомога громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення потреб у технічній кваліфікації, сприяння кращому розумінню американців українцями і навпаки.

Партнери Корпусу - Міністерство освіти і науки України та Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА