Інтерфакс-Україна
12:05 22.12.2015

Кабмін України для реструктуризації "російських" євробондів пропонує скасувати граничний термін дії мораторію на виплати

1 хв читати
Кабмін України для реструктуризації "російських" євробондів пропонує скасувати граничний термін дії мораторію на виплати

Уряд України пропонує скасувати граничний термін дії тимчасового мораторію на виплати за зовнішніми комерційними боргами, зокрема за випущеними в грудні 2013 року і викупленими Фондом національного добробуту РФ дворічними єврооблігаціями на $3 млрд, який, за травневим законом 2015 року, завершується 1 липня 2016 року.

"Для пошуку подальших шляхів реструктуризації вказаних облігацій і зовнішніх позик суб'єктів господарювання державного сектора економіки, забезпечених державними гарантіями, фінансовий радник Міністерства фінансів компанія Lazard Freres SAS рекомендує тимчасово призупинити здійснення платежів із погашення та обслуговування державного боргу, а також гарантованого державою боргу", - зазначено в пояснювальній записці до урядового законопроекту №3677, зареєстрованому в парламенті 18 грудня і оприлюдненому у вівторок.

Уряд зазначає, що такий мораторій може бути скасований у будь-який час у разі імплементації домовленостей з тримачами єврооблігацій з погашенням у грудні 2015 року і кредиторами держкомпаній під держгарантії.

"З огляду на те, що термін дії правових підстав для такого тимчасового призупинення здійснення платежів закінчується 1 липня 2016, до закінчення терміну дії таких правових підстав на розгляд Верховної Ради вноситься новий закон, який скасовує кінцеву дату правомочності для продовження терміну дії правових підстав", - ідеться в записці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА