Інтерфакс-Україна
12:59 22.12.2015

Уряд України пропонує підвищити акцизи на моторні палива на 13%

1 хв читати
Уряд України пропонує підвищити акцизи на моторні палива на 13%

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді підвищити акцизи на моторні палива на 13%.

Відповідна ініціатива викладена в законопроекті №3688 "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році", зареєстрованому в парламенті 22 грудня.

Документ також містить низку норм щодо посилення контролю сплати акцизного збору з нафтопродуктів.

Центральним елементом пропонованих змін до Податкового кодексу є запровадження як обов'язкового електронного документа акцизної накладної, що складатиметься при здійсненні всіх операцій із реалізації палива.

Йдеться також про створення системи електронного адміністрування реалізації нафтопродуктів, що має забезпечити контроль на всіх стадіях реалізації від НПЗ і митних кордонів України до АЗС, а також повноту сплати акцизного податку.

Крім цього, документ містить норму про зміну одиниці виміру палива з кілограмів на літри (приведені до температури 15 градусів Цельсія).

Як повідомлялося, аналогічні підходи щодо посилення контролю сплати акцизного збору були закладені в законопроектах №2357а (автори – Ніна Южаніна та Ігор Кононенко), у попередньому урядовому законопроекті (раніше зареєстрований у Раді), а також у "ліберальному" законопроекті №3357 (автори – 114 народних депутатів).

ОСТАННЄ

Паліса обговорив з Кубілюсом підвищення обороноздатності України

Міносвіти пояснило, хто з випускників і випускниць 9 і 11 класів отримає свідоцтво з відзнакою

Мерц: 30-денне припинення вогню буде тестом для Путіна

Львів зібрав 35 іноземних делегацій на День Європи

В Україні на вихідних очікуються дощі, місцями заморозки на поверхні ґрунту

Британія додала до санкційних списків щодо Росії СК "Согласіє", компанії з Гонконгу та Норвегії, понад 100 танкерів

Глави МЗС країн Європи прибули до Львова для участі у двох важливих подіях

Лідери країн-членів JEF обговорили із Зеленським і Трампом перспективи 30-денного припинення вогню: ситуація рухається

На південному сході України ввечері очікуються грози, на півночі та заході - нічні заморозки

Мерц і Трамп наполягають на 30-денному припиненні РФ вогню, яке стане початком мирних переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА