Інтерфакс-Україна
14:21 23.12.2015

ЄБРР виділив Львову додатковий кредит у 6 млн євро для завершення будівництва трамвайної колії на Сихів

1 хв читати
ЄБРР виділив Львову додатковий кредит у 6 млн євро для завершення будівництва трамвайної колії на Сихів

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Львівська міськрада підписали додатковий кредитний договір на суму 6 млн євро для завершення робіт із будівництва трамвайного маршруту до району Сихів.

Документи підписали міський голова Львова Андрій Садовий і заступник директора муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР Лін О'Грейді.

Кредит видано під 5,5% річних до 2022 року. Договір також передбачає фінансування з боку Львівського ради на суму 1,2 млн євро.

Як розповів після підписання договору міський голова Львова, кошти виділені переважно для заміни каналізаційного колектора на вулиці Стуса. Згідно з планом будівництва, трамвайні колії проходять над колектором, що перебуває в аварійному стані, через що прийнято рішення побудувати новий колектор.

За словами А. Садового, заплано трамвайний маршрут на Сихів, де проживають близько 150 тисяч осіб, запустити навесні 2016 року. Після його запуску жителі району зможуть доїхати до центру міста максимум за 30 хвилин.

Будівництво трамвайного маршруту на Сихів фінансується за рахунок кредиту ЄБРР у розмірі 6 млн євро гранту від уряду Німеччини на суму 5 млн євро і коштів Львівської міськради на суму 6 млн євро. Довжина маршруту – 11,5 км.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відреагував на стрілянину в активіста Чарлі Кірка

Польща буде користуватися українським досвідом тренування в евакуації школярів, якщо буде така потреба

Навроцький про розмову з Трампом: Вона є частиною серії консультацій та підтвердила єдність країн

Росіяни вдарили по відділенню "Укрпошти" на Донеччині

Сікорський про вторгнення дронів РФ: розцінюємо це навмисним спрямуванням на ціль

Нідерланди розгорнуть ешелоновану систему ППО у Польщі вже до кінця року

Польща отримала пропозиції конкретної підтримки ППО від союзників із НАТО

У центрі Києва у четвер діятимуть обмеження дорожнього руху через прибуття іноземних делегацій

Спецпредставник Келлог був на шляху до Польщі під час вторгнення російських безпілотників

МЗС ПАР закликало до дотримання міжнародного права у війні Росії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА