Інтерфакс-Україна
14:58 23.12.2015

МЗС рекомендує громадянам України утримуватися від відвідування людних місць у Тунісі напередодні новорічних свят

1 хв читати
МЗС рекомендує громадянам України утримуватися від відвідування людних місць у Тунісі напередодні новорічних свят

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України в Тунісі утримуватися від відвідування людних місць з огляду на зростання терористичних загроз напередодні новорічних свят.

"У зв’язку із зростанням напередодні новорічних свят рівня терористичних загроз у Туніській Республіці, МЗС наполегливо рекомендує громадянам України, які перебувають на території цієї країни, виявляти підвищену пильність та обережність, утримуватися від відвідування місць масового скупчення людей, зокрема великих торговельно-розважальних комплексів, культових споруд, відомих історичних пам'яток тощо", - йдеться в повідомленні прес-служби українського зовнішньополітичного відомства в середу.

МЗС також рекомендує громадянам України мати при собі документи, які посвідчують особу та підтверджують законність перебування в Тунісі, а також неухильно виконувати вимоги і вказівки представників місцевих правоохоронних органів.

У разі потрапляння в надзвичайні ситуації на території Тунісу, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Туніській Республіці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон залишається на рекордного для воєнного часу рівні – дані Держприкордонслужби

Окупанти атакували з дрону Білозерку на Херсонщині, постраждав чоловік - ОВА

Гарантії безпеки України за участі США мають бути практичними та давати захист на землі, у небі та на морі – Зеленський

Армія РФ в неділю продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, є пошкодження - Лисак

Рубіо: одна з складнощів перемир'я в тому, що його потрібно підтримувати, а це дуже важко

Трамп хоче зустрітися лише з Зеленським - ЗМІ

Кошта по результатам Коаліції охочих: якщо не буде досягнуто угоди про припинення вогню, ЄС та США повинні посилити тиск на РФ

Введення нових санкцій проти РФ зменшує шанси посадити їх на стіл переговорів – Рубіо

Ніхто не тисне на Україну, щоб вона відмовилася від територій, мирна угода не буде такою, як вимагає РФ – Рубіо

Армія РФ повторно вдарила по рятувальниках в Костянтинівці на Донеччині - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА