Інтерфакс-Україна
14:47 24.12.2015

Виробники молока і ВРХ можуть отримати найбільш пільговий перехідний період із ПДВ

1 хв читати
Виробники молока і ВРХ можуть отримати найбільш пільговий перехідний період із ПДВ

Фракції парламенту й уряд під час пошуку компромісу по щодо поправок до Податкового кодексу домовилися про надання найбільш пільгового періоду для переходу аграріїв на загальну систему обкладання податку на додану вартість виробників молока і великої рогатої худоби (ВРХ).

Як повідомила глава податкового комітету Ніна Южаніна, виступаючи в парламенті, їм пропонують у 2016 році залишити 80% ПДВ, інші 20% - перераховувати до бюджету.

За її словами, для аграріїв, які працюють із зерновими і технічними культурами, до бюджету йтиме 85% ПДВ, для всіх інших - 50%.

Як повідомлялося, спочатку уряд пропонував спільний для всіх розподіл: 75% ПДВ до держбюджету, 25% - для аграріїв. Перехід на загальну систему оподаткування ПДВ в агросекторі є умовою продовження програми співпраці з МВФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА