Інтерфакс-Україна
15:05 26.12.2015

Бойовики дозволили СММ ОБСЄ оглянути певні ділянки в Комінтерново, а самі ховають озброєння у дворах

1 хв читати
Бойовики дозволили СММ ОБСЄ оглянути певні ділянки в Комінтерново, а самі ховають озброєння у дворах

Бойовики з ранку суботи 13 разів стріляли по позиціях українських сил, в Комінтерново пустили спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, але лише на певні ділянки, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"З початку доби, станом на 13.00, російсько-терористичні бандформування 13 разів стріляли в бік позицій українських захисників. Зокрема, обстріли триває у тимчасово окупованого Донецька і в районі Горлівської агломерації. Бандити в основному ведуть неприцільний вогонь, використовують стрілецьку зброю і гранатомети ", - йдеться в повідомленні прес-центру на сторінці у "Фейсбуці" в суботу вдень.

Що стосується Комінтерново, то, як і повідомляв раніше прес-центр, ватажки бойовиків влаштували заплановане пропагандистське шоу. "Спроби представників СММ ОБСЄ ретельно перевірити сьогодні ситуацію в цьому селищі знову були малоефективними. Спостерігачі мали можливість оглянути тільки ті ділянки населеного пункту, де їм це дозволили бандити", - підкреслюється в повідомленні.

За даними української сторони, незаконні збройні формування і далі ховають у дворах місцевих жителів озброєння і військову техніку, в тому числі заборонені мінському домовленостями, а свої позиції обладнають безпосередньо в будівлях.

ОСТАННЄ

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА