Інтерфакс-Україна
11:23 30.12.2015

Яресько прогнозує складнощі з адмініструванням ПДВ для аграріїв

1 хв читати
Яресько прогнозує складнощі з адмініструванням ПДВ для аграріїв

Три різні варіанти розподілу податку на додану вартість (ПДВ) для аграріїв у 2016 році, затверджені Верховною Радою в податкових правках минулого тижня, створюють складнощі для адміністрування, можуть збільшити тиск фіскальних служб на цей бізнес, прогнозує міністр фінансів України Наталія Яресько.

"Думаю, це дуже складно адмініструвати, оскільки - три різні стандарти. Я не хотіла б, щоб цей варіант компромісу збільшив тиск фіскальних служб", - сказала вона на прес-конференції в Києві в середу.

Міністр допустила, що доведеться працювати з депутатами для внесення правок до прийнятих норм.

За словами Н.Яресько, вона не впевнена, що прийнятий підхід із трьома варіантами буде погоджено з МВФ, оскільки спочатку фонд погоджував лише один варіант.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Слідчі процеси спецтрибуналу мають розпочатися у 2026 році - Каллас

Зеленський лідерам країн-членів JEF: коли ми доб’ємося припинення вогню, нам потрібен буде моніторинг

Робота Коаліції охочих допоможе посилити всю наявну архітектуру безпеки Європи – Зеленський лідерам країн-членів JEF

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА