Ескалація ДНРівцями ситуації в Комінтерновому призвела до порушень Мінських домовленостей

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександр Хуг зазначає, що ескалація незаконними збройними формуваннями ситуації в с. Комінтерновому Волноваського району Донецької області призвела до порушення Мінських домовленостей.
"Подія в Комінтерновому є порушенням Мінських домовленостей", - сказав О. Хуг на прес-конференції в Києві в четвер.
Він пояснив, що в результаті захоплення був порушений режим тиші, причому з обох сторін. "Використовувалося озброєння для встановлення контролю над територією, де раніше ніякого озброєння не було", - зазначив О. Хуг.
Також, про словами заступника голови СММ ОБСЄ, в с. Комінтерновому було використано артилерійське озброєння, передбачене мінськими домовленостями для відводу від лінії протистояння.
Крім того, він наголосив, що обидві сторони обмежили свободу пересування спостерігачів СММ. "Незважаючи на гарантії свободи пересування спостерігачів СММ ОБСЄ, зокрема й явно виражені гарантії з боку ДНР-ЛНР, свобода пересування наших спостерігачів була обмежена весь рік", - сказав О. Хуг.