Інтерфакс-Україна
14:48 31.12.2015

"Укренерго" розраховує завершити відновлення ЛЕП "Каховка-Титан" до 22:00-23:00 четверга

2 хв читати
"Укренерго" розраховує завершити відновлення ЛЕП "Каховка-Титан" до 22:00-23:00 четверга

НЕК "Укренерго" розраховує завершити відновні роботи ЛЕП 220 кВ "Каховка-Титан" до 22:00-23:00 четверга, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" представник НЕК Зиновій Буцьо.

За його словами, таке завдання поставлено перед ремонтними бригадами "Укренерго", які повністю укомплектовані та готові до робіт.

Водночас погіршення погодних умов або складності з під'їздом ремонтних бригад до місця впалої опори можуть подовжити відновні роботи на 1 січня.

З.Буцьо також повідомив, що завершено повний обхід лінії, під час якого не виявлено якихось нових пошкоджень, окрім раніше виявленого падіння опори за 23 км від підстанції (ПС) 330 кВ "Каховська".

За його словами, представники компанії документально зафіксували пошкодження опори, але висновок про причини її падіння мають зробити слідчі органи.

Як повідомлялося, 30 грудня о 23:35 під час обходу лінії персонал Херсонських магістральних мереж (МЕС) виявив падіння опори за 23 км від підстанції (ПС) 330 кВ Каховська, уточнює НЕК. "Нині на місці події працюють фахівці Херсонських МЕС і працівники правоохоронних органів для визначення характеру та обсягів пошкоджень ЛЕП та з'ясування можливих причин падіння опори", - йшлося в повідомленні.

Окрім цього, бригада Херсонських МЕС продовжує обхід ЛЕП 220 кВ "Каховська-Титан" у напрямі ПС "Титан".

До моменту відключення навантаження на лінії становило 165 МВт, уточнює "Укренерго". Знеструмлені внаслідок відключення лінії споживачі двох районів Херсонської області, які були підключені до ПС "Титан", о 22:05 під’єднані до мережі 35 кВ "Херсонобленерго", йдеться в інформації НЕК.

Один з ініціаторів акції громадянської блокади Криму Ленур Іслямов заявив, що до відключення ЛЕП "Каховська-Титан" у середу громадські активісти непричетні. Він припустив, що його могли спричинити сильні пориви вітру.

При цьому Л.Іслямов висловив сподівання, що з Нового року Україна офіційно припинить постачання електроенергії до Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Миколаївській області пошкоджено склад з гуманітарною допомогою — ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 235 бойових зіткнень

У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, четверо поранені

На Рівненщині внаслідок повітряної атаки пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, є постраждалий - ОВА

ППО знешкодило 75 із 97 безпілотників, зафіксоване влучання 19 ударних БпЛА на восьми локаціях – Повітряні сили

Гегсет: Блокада нафтових танкерів з Венесуели залишатиметься до повернення Мадуро вкрадених американських активів

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Британія скоротила фінансування програм протидії РФ на Західних Балканах на 40% — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА