Інтерфакс-Україна
15:56 01.01.2016

Саакашвілі зустрів Новий рік у бліндажі на Донбасі

1 хв читати
Саакашвілі зустрів Новий рік у бліндажі на Донбасі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі заявляє, що зустрів Новий рік з бійцями 28-ї окремої Одеської гвардійської механізованої бригади в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

"Напередодні Нового року і новорічну ніч ми провели в бліндажах на передовій з 28-ю окремою Одеською гвардійською механізованою бригадою, за кілька сотень метрів позиції росіян і їхніх найманців", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

При цьому глава Одеської обладміністрації проілюстрував повідомлення фотознімками з бліндажа, де він, одягнений у камуфляжну форму, сидить за святковим столом разом із військовослужбовцями.

"Одесо і вся Україно, зі святом. У нас все вийде! А я зустрічаю Новий рік разом із хлопцями, які захищають усіх нас", - додав пізніше М.Саакашвілі.

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюють - Терехов

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Путін відчуває безкарність і готує ще якісь "відповіді"

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

США не надаватимуть повітряну підтримку європейським силам, які гарантуватимуть безпеку в повоєнній Україні – ЗМІ

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА