Інтерфакс-Україна
15:56 05.01.2016

Апеляційний суд Києва продовжить розгляд скарги захисту Корбана 13 січня

2 хв читати
Апеляційний суд Києва продовжить розгляд скарги захисту Корбана 13 січня

Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції захисту лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана на обраний йому запобіжний захід у вигляді арешту на 13 січня.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", головуючий суддя Денис Масенко оголосив, що наступне засідання відбудеться об 11:00 13 січня.

Захисники Г.Корбана заявили про відвід головуючому судді, пояснивши це тим, що у ЗМІ з'явилася інформація про те, хто розглядатиме справу в Апеляційному суді, ще до того, як це було визначено відповідною системою автоматичного розподілу справ. У зв'язку з цим захисники висловили припущення, що могло бути втручання в автоматизовану систему документообігу.

Крім того, вони заявили відвід судді Віктору Глиняному у зв'язку з тим, що його син працює в прокуратурі Києва.

Вислухавши клопотання, суддя Д.Масенко заявив, що потрібен час для з'ясування, чи було втручання в автоматизовану систему документообігу, й оголосив перерву в засіданні. Він також зазначив, що до Апеляційного суду ще не надійшли матеріали цієї справи з Дніпровського райсуду Києва.

На засіданні суду був підозрюваний Г.Корбан. Також у залі перебували народні депутати України.

Як повідомлялося, Г.Корбана затримали 31 жовтня. 4 листопада йому повідомлено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст. 255 (створення та участь у злочинній організації), ч. 3 ст. 157 (перешкоджання діяльності виборчих комісій), ч. 5 ст. 191 (йдеться про привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах благодійної організації "Фонд оборони країни"), ч. 2 ст. 289 та ст. 349 Кримінального кодексу України (йдеться про захоплення в Дніпропетровську як заручників голови Держземагентства України та директора департаменту Дніпропетровської міської ради). Г.Корбану було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, термін якого закінчувався 31 грудня.

28 грудня Дніпровський районний суд Києва прийняв рішення змінити Г.Корбану запобіжний захід із домашнього арешту на тримання під вартою терміном на 60 днів. Засідання щодо зміни запобіжного заходу тривало кілька днів. Починаючи з 27 грудня учасники процесу перебували в суді понад 30 годин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп проводить пресконференцію за результатами зустрічей на полях саміту НАТО

Зеленський і Трамп обговорили кроки для припинення вогню

Завершилася зустріч Зеленського та Трампа

Україна відхилила участь в угодах СНД про паспортно-візові інформсистеми та боротьбу з пожежами

Міннац’єдності ініціює можливість розвивати мережу Unity Hub за підтримки європейських країн - Чернишов

Розпочалася зустріч Зеленського та Трампа - Никифоров

Окупанти атакували Запорізький район, знеструмлено 900 абонентів – обладміністрація

Понад 2300 родин зниклих безвісти отримали грошову допомогу від УЧХ

Кабмін схвалив Стратегію реформування державного екологічного контролю в Україні до 2029 року – Міндовкілля

ДБР повідомило про підозру ексчиновниці Держпродспоживслужби за передачу будівель установи в приватну власність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА