Інтерфакс-Україна
13:54 10.01.2016

На КП "Зайцеве" правоохоронці вилучили різну валюту еквівалентом понад півмільйона грн

1 хв читати
На КП "Зайцеве" правоохоронці вилучили різну валюту еквівалентом понад півмільйона грн

Правоохоронці припинили спробу вивезення на непідконтрольну територію великої суми грошей через лінію розмежування в районі проведення АТО, повідомляє відділ із питань взаємодії зі ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України.

У неділю вранці кошти знайшли під час заходів перевірки на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Зайцеве" прикордонники Краматорського загону та працівники митниці. Перемістити 10 тис. євро, $5 тис. і 50 тис. рублів планував українець, який їхав за кермом автомобіля "Пежо". Пакети з валютою чоловік 1967 року народження прикріпив у себе на тілі.

Крім цього, в суботу у цьому самому пункті пропуску прикордонники виявили майже 280 тис. грн і 84 банківські картки, заховані в сумці і особливостях конструкції іншого авто. Українець намагався вивезти кошти також на неконтрольовану територію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ракетний удар по Дніпру та обстріли Нікопольщини спричинили пожежу, пошкодження будівлі місцевих мешканців та авто рятувальників

Велика Британія і США підпишуть "проривну" технологічну угоду під час візиту Трампа

Запорізька область зазнала 475 ударів окупантів за добу, пошкоджено житлові будинки — ОВА

Окупанти за добу втратили 880 осіб та 102 од. спецтехніки - Генштаб

14 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Рубіо обговорить із Нетаньягу можливу анексію Ізраїлем частини Західного берега – ЗМІ

ВМС ЗС в ніч на 11 вересня уразили комунікаційний вузол ЧФ РФ у Севастополі

Чернігівщина облаштовує антидроновий захист доріг на кордоні з Росією

На Київщині пошкоджено залізничну інфраструктуру: поїзди курсують в об’їзд, трьом жінкам надана медична допомога – Калашник

Поїзд №73 Харків – Перемишль вирушив зміненим маршрутом, очікується затримка щонайменше на 4 години — УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА