12:12 11.01.2016

Уряд України прийняв відставку першого заступника міністра інфраструктури Шульмейстера

1 хв читати
Уряд України прийняв відставку першого заступника міністра інфраструктури Шульмейстера

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення звільнити Володимира Шульмейстера з посади першого заступника міністра інфраструктури за власним бажанням.

Таке рішення закріплене урядовим розпорядженням №1423-р від 30 грудня 2015 року.

Про рішення міністра інфраструктури Андрія Пивоварського піти з посади і повернутися у бізнес стало відомо 11 грудня 2015 року. Тоді ж В.Шульмейстер також повідомив, що вже написав заяву про відставку, а заступник міністра Володимир Омелян повідомив, що подасть заяву про звільнення, щойно буде призначено нового главу відомства.

В.Шульмейстер до призначення першим заступником міністра інфраструктури, зокрема, керував низкою проектів у Нідерландах, працював в англійському Fortis Bank, обіймав посаду фінансового директора, згодом - гендиректора групи компаній "Фокстрот".

У Мінінфраструктури В.Шульмейстер відповідав за забезпечення реалізації держполітики, організацію роботи й контролю в сферах авіаційного, автомобільного, міського транспорту й дорожнього господарства; за реалізацію держполітики у сфері безпеки на транспорті; забезпечував здійснення функцій управління майном у сфері транспорту й дорожнього господарства.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА