Інтерфакс-Україна
16:09 11.01.2016

Державіаслужба допустила літак авіакомпанії "Росія" з Гризловим за запитом МЗС України

1 хв читати
Державіаслужба допустила літак авіакомпанії "Росія" з Гризловим за запитом МЗС України

Державна авіаційна служба України отримала офіційного листа від Міністерства закордонних справ України, на основі чого видала дозвіл на виконання спецрейса урядового авіаційного загону "Росія" (РФ).

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Державіаслужбі в понеділок, цей літак перевозить офіційну делегацію на чолі з Борисом Гризловим, представником Росії у Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі.

Раніше агентство повідомляло з посиланням на поінформоване джерело, що в понеділок до Києва прибув Борис Гризлов. Співрозмовник агентства пов'язав цей візит із засіданням Тристоронньої контактної групи в Мінську, запланованим на середу.

Б. Гризлов був призначений повноважним представником РФ у Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі указом президента РФ Володимира Путіна 26 грудня 2015 року.

Останнє засідання Тристороння контактна група провела 22 грудня 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

Восени в Покровську вже не було українських військ, а нині вони контролюють майже половину міста – Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА