Інтерфакс-Україна
17:30 11.01.2016

Фіскальні надходження до зведеного бюджету України за 2015 р. зросли на 38,1%

2 хв читати
Фіскальні надходження до зведеного бюджету України за 2015 р. зросли на 38,1%

Фіскальні надходження до зведеного бюджету України у 2015 році зросли на 38,1% порівняно з 2014 роком - до 587,1 млрд грн.

Як повідомила Державна фіскальна служба (ДФС) з посиланням на оперативні дані, до держбюджету за цей період надійшло 487,7 млрд грн, до місцевих бюджетів – 99,4 млрд грн.

Надходження до загального фонду держбюджету становили 486,9 млрд грн. При цьому індикативні показники Міністерства фінансів виконано на 101,3%, додатково забезпечено надходження 6,3 млрд грн.

Як уточнює ДФС, у розрізі основних платежів до 2015 року приріст до 2014 року забезпечено за рахунок податку на додану вартість (ПДВ) на ввезені на територію України товари – на 29,3% (додатково надійшло 31,5 млрд грн), ПДВ на вироблені на території країни товари (роботи, послуги) – на 32,3% (26,1 млрд грн), ввізного мита – в 3,6 рази (28,8 млрд грн), акцизного податку на вироблені в Україні підакцизні товари – на 36,8% (10,4 млрд грн), рентної плати за користування надрами – удвічі (18,8 млрд грн), акцизного податку на ввезені в Україну підакцизні товари – у 8,6 рази (21,5 млрд грн), частини чистого прибутку, що вилучається до держбюджету– в 2,2 рази (2,3 млрд грн), збору у вигляді цільової надбавки до чинного тарифу на газ для споживачів усіх форм власності – на 48,5% (0,9 млрд грн).

У 2015 році платникам податків на рахунки відшкодовано ПДВ на суму 68,4 млрд грн.

Надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування становили 185,7 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Доки є попит на фіктивну інвалідність, виникатиме пропозиція – Карчевич

Генсек НАТО візьме участь в засіданні Коаліції охочих

"Суспільне" оголосило лонглист учасників нацвідбору на "Євробачення-2026"

В Україні запустили першу платформу про бойчукізм — представників самобутній напрям українського мистецтва, сформований під орудою Михайла Бойчука.

Безугла не братиме участь в голосуваннях у Раді поки не звільнять Єрмака

Сценарій на зиму від ЦДЕ: сутужні 4-5 днів після атак по енергетиці, часткова стабілізація і планомірне відновлення

У Тернополі через трагедію 19 листопада замість новорічної ялинки встановлять українську шопку

Плану з 28 пунктів у тому вигляді, в якому його всі бачили, більше не існує - радник глави ОП

Мешканець Вінниччини продавав гранатомет та боєприпаси – прокуратура Києва

Пункти допомоги УЧХ для постраждалих від російської повітряної атаки працюють у Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА