Інтерфакс-Україна
18:09 11.01.2016

Пожежники ліквідували задимлення на Запорізькій ТЕС

1 хв читати

Пожежники ліквідували задимлення у верхній частині корпусу електрофільтра енергоблока №1 Запорізької ТЕС, що виникло 11 січня о 10:49, повідомила прес-служба ДТЕК.

"Жертв і постраждалих немає. ДТЕК Запорізька ТЕС продовжує стабільно працювати в енергосистемі України. Станом на 14:00 станція несе навантаження 541 МВт і працює у складі двох енергоблоків", - йдеться в повідомленні.

Причини задимлення наразі з'ясовуються.

Як повідомлялося, "ДТЕК Дніпроенерго", одна з найбільших енергогенерувальних компаній України, володіє і експлуатує 25 енергоблоків на Придніпровській, Криворізькій і Запорізькій ТЕС сумарною встановленою потужністю 8,185 ГВт. "ДТЕК" володіє 72,9% акцій "Дніпроенерго", держава – 25% акцій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Домбровскіс: репараційна позика не завдає шкоди Центробанку РФ та пропонує сильні захисні механізми країнам ЄС

"Генерал Черешня" повідомив про оновлення флагманського перехоплювача БпЛА AIR Pro

УЧХ продовжує набір у першу групу програми #REDpreneur Women

Фон дер Ляєн: ми врахували більшість занепокоєнь Бельгії

У Харкові вибух, є загиблий та двоє постраждалих - мер

Фон дер Ляєн: ухвалення репараційної позики для України не вимагає одностайності в ЄС, запозичення ЄС повинно бути підтримано всіма

Політологи та експерти за підсумками поїздки Віткоффа та Кушнера до Москви сходяться на думці, що РФ продовжує затягувати час

Омбудсман закликає визначити відповідальних за освіту дітей з ТОТ та встановити терміни усунення проблем

"Метінвест" через війну скорочує навчання сталеварів майже вдвічі задля їх найшвидшої адаптації– HR-директор

Фінансування телемарафону незначне порівняно із зусиллями, які влада докладає для формування інформполітики - Марченко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА